25.4 C
İstanbul
Ana SayfaGenelUmutsuzluğa ve karamsarlığa kapılmayın

Umutsuzluğa ve karamsarlığa kapılmayın

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Özellikle gençlerimize sesleniyorum; umutsuzluğa ve karamsarlığa kapılmaya hiç gerek yok” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “EYT ve KHK mağduru on binlerce kişi, KYK borcunu ödeyemeyen binlerce üniversite mezunu! Emin olun, hiçbir zaman bu problemlerin altında ezdirilmeyecek, büyük sıkıntılara maruz bırakılmayacaktır”.

Toprağa ektiğinin karşılığını alamayan çiftçimiz, alın terinin karşılığını alamayan işçilerimiz, açlık sınırının altında bir ücretle hayata tutunmaya çalışan asgari ücretlimiz! İnanın, bu ortamda size çözümü çok uzakta görülen bu problemlerin çözümünün, sanıldığı gibi zor ya da imkansız olmadığını göstereceğiz.

İnşallah, yakında işçilerimizle Geçim İttifakı sadedinde bundan önce esnafımız ve çiftçimizle yaptığımız gibi yine bir toplantı gerçekleştireceğiz.

Problemlerimizin çözümü aslında zihniyet değişikliğine bağlıdır. Bu, iktidarda bulunan kadroların neyi ve kimleri öncelediğiyle yakından alakalıdır.

Siyasi-bürokrat-iş adamı ve mafya çemberinde dönen binlerce liralık tatillere, milyon dolarlık ihalelerde geçen rüşvetlere, yolsuzluklara, kamu kaynaklarının çarçur edilmesine bakıp da meselelerin çözümünün zor olduğu zannına kimse kapılmasın, diyoruz.

Buradan açık ve net şekilde ifade ediyorum; sizler tarafından yetkilendirildiğimiz taktirde devletin tüm kurumlarını saran bu müsilaja karşı tedbirler almaya ve kaynaklarımızı da insanımıza aktarmaya kararlıyız.

Güncel Haberler

Haber Detayları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz