26.3 C
İstanbul
Perşembe, Temmuz 29, 2021

Umutsuzluğa ve karamsarlığa kapılmayın

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Özellikle gençlerimize sesleniyorum; umutsuzluğa ve karamsarlığa kapılmaya hiç gerek yok” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “EYT ve KHK mağduru on binlerce kişi, KYK borcunu ödeyemeyen binlerce üniversite mezunu! Emin olun, hiçbir zaman bu problemlerin altında ezdirilmeyecek, büyük sıkıntılara maruz bırakılmayacaktır”.

Toprağa ektiğinin karşılığını alamayan çiftçimiz, alın terinin karşılığını alamayan işçilerimiz, açlık sınırının altında bir ücretle hayata tutunmaya çalışan asgari ücretlimiz! İnanın, bu ortamda size çözümü çok uzakta görülen bu problemlerin çözümünün, sanıldığı gibi zor ya da imkansız olmadığını göstereceğiz.

İnşallah, yakında işçilerimizle Geçim İttifakı sadedinde bundan önce esnafımız ve çiftçimizle yaptığımız gibi yine bir toplantı gerçekleştireceğiz.

Problemlerimizin çözümü aslında zihniyet değişikliğine bağlıdır. Bu, iktidarda bulunan kadroların neyi ve kimleri öncelediğiyle yakından alakalıdır.

Siyasi-bürokrat-iş adamı ve mafya çemberinde dönen binlerce liralık tatillere, milyon dolarlık ihalelerde geçen rüşvetlere, yolsuzluklara, kamu kaynaklarının çarçur edilmesine bakıp da meselelerin çözümünün zor olduğu zannına kimse kapılmasın, diyoruz.

Buradan açık ve net şekilde ifade ediyorum; sizler tarafından yetkilendirildiğimiz taktirde devletin tüm kurumlarını saran bu müsilaja karşı tedbirler almaya ve kaynaklarımızı da insanımıza aktarmaya kararlıyız.

Son Dakika Haberleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × four =

İlgili Haberler

Çok Okunan Haberler

Yönetim Kurulu Gençlerbirliği Taraftarı ile buluştu

Gençler Birliği taraftarını ağırlayan Yönetim Kurulu'ndan birlik mesajı Başkan Niyazi Akdaş ve Taraftarlardan Sorumlu Asbaşkan Mehmet Soylu Gençlerbirliği taraftar temsilcilerine gelecek süreçte taraftarlarla bir arada...

Bakan’dan Berlin Konferansı’nda temaslar

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu İkinci Berlin Konferası'nda dış temaslarda bulundu Almanya'nın başkenti Berlin'de gerçekleştirilen İkinci Berlin Konferansı uluslararası konuklarını bugün son kez ağırladı. Berlin'de siyasi...

ABD Donanması’nın tatbikatı 3,9’luk deprem yarattı

ABD Donanması'nın Tam Gemi Şok Denemelerinde meydana gelen patlama ülkenin doğu kıyısında 3,9 büyüklüğünde deprem olarak kayıtlara geçti Amerika Birleşik Devletleri Donanmasının başlattığı Tam Gemi...

En son haberlerden haberdar olmak ister misiniz?

Sizden haber almak isteriz! Lütfen bilgilerinizi doldurun, iletişim halinde kalacağız. Bu kadar basit!