25.4 C
İstanbul
Ana SayfaGenelPttAVM.com Babalar Günü'ne özel indirimleri başlattı!

PttAVM.com Babalar Günü’ne özel indirimleri başlattı!

E-Ticarete Babalar Günü dopingi!

PTT’nin Babalar Günü’ne yönelik yüzde 25 oranında kargo indirimi sunarken, PttAVM.com da Babalar Günü’ne özel indirimleri başlattı.

PttAVM.com Genel Müdürü Hakan Çevikoğlu, “Babalar Günü’ne yönelik hazırladığımız kampanya ile biz de vatandaşlarımızın yanındayız. Bu dönemde tespih, saat, bileklik, gözlük gibi ürünlere daha fazla talep oluyor. Elektronik ürünler arasında da özellikle tıraş makinelerinin hediye edildiğini görüyoruz. Babalar Günü, bizim 9’uncu yılımızı kutladığımız döneme denk geldi. 17 Haziran’a kadar 200 TL ve üzerinde alışveriş yapan tüm müşterilerimize birçok özel hediye kazanma fırsatı sunuyoruz. Yapacağımız çekilişle seçtiğimiz 17 özel ürünü müşterilerimize hediye edeceğiz. Vatandaşlarımız hediyeleriyle hem babalarını sevindirecek hem de çekilişe katılarak kendileri sevinebilecek” dedi.

PTT’nin kargo indirimi anlamlı oldu

Babalara hediye edilebilecek birçok üründe ücretsiz kargo seçeneğinin de bulunduğunu söyleyen Çevikoğlu, “PTT’nin bugüne yönelik kargo gönderilerine uyguladığı yüzde 25 indirim pandemi sürecinde birbirinden uzak kalan kişiler için çok değerli oldu. Kargoların ulaşamadığı birçok bölgeye ulaşan PTT Kargo ile birbirinden uzak kalan baba ve çocuklara kolaylık sağlıyoruz. Platformumuzda yer alan 25 milyondan fazla ürünle 10 milyonu aşan kullanıcımıza kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Babalara hediye arayışı arttı

Pandemi öncesi döneme kıyasla bu tip özel günlerde online alışverişlerin daha fazla tercih edildiğini belirten Çevikoğlu, “Ülkemizde 2020’nin Mart ayında başlayan pandemi süreci e-ticarete yeni bir ivme kazandırdı. E-ticaret hacmi 3-4 yılda ulaşılacak seviyeye kısa sürede ulaştı. Özel günlerde yapılan alışverişlerin etkisini pandemi öncesi de görüyorduk ancak hastalık süreciyle online alışveriş alışkanlığı daha da arttı.  Örneğin Babalar Günü’ne baktığımızda babalara alınan ürünlerin aramalarında yüzde 50’ye yakın artışlar gözlemliyoruz” dedi.

Güncel Haberler

Haber Detayları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz